Mokymosi ir ugdomoji veikla

Prašome pažymėti bet kurias susidomėjimo sritis

Jei mėgstate padėti žmonėms ir pristatyti naujokams įmonę ir jums tai išeina natūraliai, galime jums padėti tapti ABP instruktoriumi.
Jei esate bendradarbė, mūsų ABP mentorytės moterims programa numato skirti laiko su apmokytais asmenimis, kurie padės jums kituose jūsų karjeros etapuose.
Nereikia jokios kvalifikacijos, bet būtina rimta aistra gamybai. Ši dviejų metų intensyvi mokymo programa paskatins greitą kvalifikacijos kėlimą ir tapsite labai patyręs ir kvalifikuotas įmonės darbuotojas.
Pasinaudokite mūsų siūloma stažuočių patirtimi. Galbūt atrasite paslėptą aistrą, kuria galėsite remtis renkantis karjerą ateityje.
Mums pasisekė, kad esame platesnės globalios šeimos dalis. Jei jus domintų darbo patirtis kitose ABP filialuose Airijoje, Lenkijoje ar kitose ES šalyse, praneškite mums.
ABP gali padėti jums išmokti šnekamosios anglų kalbos jūsų darbo vietoje ir šeimoje / socialiniame gyvenime. Šiuos užsiėmimus galime organizuoti internetu lanksčiai ir draugiškoje aplinkoje, atsižvelgiant į visus mokymosi lygius.
Išmokite naujų įgūdžių jums tinkančiu metu. ABP siūlo e-mokymąsi mūsų vidine e-mokymosi platforma ir internetiniais kursais, kurie prieinami išoriniams teikėjams.
Jei norėtumėte įvaldyti „Excel“, „PowerPoint“, „Microsoft Teams“, „Word“ ir t. t., galėsite mokytis klasėje arba suteiksime e-mokymosi galimybes.
Suteikiame puikias galimybes visiems mūsų darbuotojams prisijungti prie įvairių komitetų, kurie vertina mūsų darbuotojų patirtį. Įsitraukdami į komitetų darbą, galėsite pasisakyti svarbiais klausimais, susitikti su naujais žmonėmis ir padėsime jums įgyti bendravimo įgūdžių.
Jei jums patinka padėti nelaimėje atsidūrusiems bendradarbiams, praneškite mums.
Taip pat yra daugiau augimo ir ugdymo galimybių. Jei yra specialusis kursas, kuris, jūsų nuomone, padėtų jums siekti karjeros ABP įmonėje, praneškite mums.