ЗАХОДИ З НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ

Будь ласка, позначте будь-яку сферу інтересів

Якщо допомагати людям відчувати себе бажано та знайомити новачків з бізнесом – це те, що є природним для вас, ми можемо допомогти вам стати ABP ментором.
Якщо ви є колегою-жінкою, наша програма «ABP Вона менторка» пропонує час з навченими людьми, які допоможуть вам орієнтуватися на наступних кроках вашої кар’єри.
Кваліфікація не потрібна, але потрібна серйозна пристрасть до продуктивності. Цей 2-річний інтенсив пришвидшить ваш ріст, щоб стати досвідченим і кваліфікованим співробітником у компанії.
Скористайтеся перевагами досвіду шедоуінга, який ми пропонуємо. Ви можете виявити приховану пристрасть, яка допоможе вам розвиватися в майбутньому.
Нам пощастило в ABP бути частиною більш широкої глобальної родини. Якщо ви зацікавлені в інших сайтах ABP в Ірландії, Польщі чи ЄС, повідомте нам про це.
ABP може допомогти вам вивчити розмовну англійську мову так, щоб це було зручно для вашої роботи та сімейного/соціального життя. Ці сесії можуть бути організовані онлайн з гнучкістю та дружнім підходом, враховуючи всі рівні.
Здобувайте нові навички онлайн у зручний для вас час. ABP пропонує електронне навчання через нашу внутрішню платформу електронного навчання та онлайн-курси, доступні через зовнішніх провайдерів.
Якщо ви хочете підвищити кваліфікацію в Excel, PowerPoint, Microsoft Teams, Word тощо, ми можемо підтримати вас через можливості аудиторного та електронного навчання.
Є чудові можливості для всіх наших працівників приєднатися до перспективних комітетів, які підтримують досвід наших співробітників. Беручи участь у комітетах, ви можете мати право голосу з важливих питань, познайомитися з новими людьми та допомогти у розвитку ваших навичок спілкування.
Якщо у вас є бажання допомогти іншим колегам, які цього потребують, будь ласка, повідомте нас.
Є ще багато можливостей для росту та розвитку. Якщо є певний курс, який, на вашу думку, допоміг би вам вивести вашу кар’єру на новий рівень з ABP, повідомте нам про це.